Portfolio   >   Actueel


Klant

Kuub Makelaars

Kuub Makelaars is een jong bedrijf met ervaring. Ze zijn integer, actief en hechten sterk aan de marketingmogelijkheden die nieuwe media het bedrijf biedt.


Opdracht

Nieuwe website met import van woningaanbod


Opleverdatum

Maart 2011


Beschrijving

Voor Kuub Makelaars hebben we een nieuwe website gebouwd, waarbij het woningaanbod dagelijks vanuit een centraal systeem gehaald wordt. Op de website kunnen gebruikers zelf informatie (foto's, video's of documenten) toevoegen aan hun woning.



De nieuwe website van Kuub Makelaars is opgezet op basis van WebMan Easy, waardoor er standaard enorm veel functionaliteiten beschikbaar zijn voor het beheer van de website. Alle informatie op de website is op een intuitieve manier aanpasbaar.

Belangrijk binnen de nieuwe website is natuurlijk het woningaanbod. Het woningaanbod wordt dagelijks geïmporteerd vanuit een extern systeem op basis van een geautomatiseerd XML-import. In de dagelijkse import worden alleen de nieuwe objecten toegevoegd (inclusief alle afbeeldingen) en worden de aangepassingen van de eerder geimporteerde objecten doorgevoerd. Het aanbod wordt netjes verdeeld in diverse categorieeen, waardoor een bezoeker van de website snel naar het gewenste aanbod kan komen.

Alle objecten worden in de database van de eigen website ingelezen, waardoor de extra toevoegingen van afbeeldingen, video's en documenten door Kuub Makelaars én de eigenaar van de woning mogelijk worden. Via Mijn Kuub kan de eigenaar van de woning inloggen op zijn 'eigen gedeelte' op de website en de aanvullende informatie plaatsen, aanpassen en verwijderen.


Contact?

Ook eens een vrijblijvend gesprek aanvragen over een nieuwe website, een iPhone, iPad of Android app of drukwerk? Neem direct contact op met Elco Simon of gebruik het contactformulier.

Portfolio


Overige afbeeldingen

Homepage van de nieuwe website van Kuub Makelaars uit Goes
Het woningaanbod wordt op een mooie manier getoond op de website van Kuub Makelaars uit Goes